Rekvalifikační kurzy

Vzdělávací programy jsou připraveny pro všechny zájemce: pro úplné začátečníky (bázové kurzy) a také pro pokročilé (zvýšení kvalifikace).

Pro zdokonalování dovedností svých žáků v oblasti modeláže a designu nehtů společnost Fine Arts nabízí kurzy zvýšení kvalifikace, které pomáhají profesionálně růst každému odporníku.

Školení provádí odborníci s tituly Školitel EzFlow, Školitel Disegner EzFlow, Elitní mezinárodní školitel EzFlow a také Školitel .ibd., Odborný školitel .ibd., Elitní mezinárodní školitel .ibd.

Vzdělávací programy, základní informace.

Vzdělávací středisko společnosti Fine Arts nabízí rekvalifikační kurzy ve třech základních oborech: manikúra, modeláž design nehtů. Každý obor obsahuje několik kurzů. Kurzy se provádí podle individuálního programu, t.j. pro každého zájemce se připravuje individuální plán, ale praxe probíhá ve skupinách. Během kurzu společnost poskytuje potřebnou literaturu a informaci o produktech. Kromě toho se studující zabezpečuje veškerými materiály na dobu školení (školitel však Vás může požádat o pořízení profesionálního štětce pro modeláž a design nehtů a pushru pru manikúru ve specializované prodejně společnosti). Většina vzdělávacích programů se počítá s praktikou na modelkách (kurzy manikúry a modeláže nehtů). Modelky poskytuje vzdělávací středisko, ale můžete pozvat i svou modelku, předběžně se domluviv se školitelem.

Na konci některých kurzů je potřebné složit teoretickou a praktickou zkoušku.
Po úspěšném zvládnutí zkoušek absolvent bázových kurzů dostává certifikát schválený ministerstvem Školství, mládeže a tělovýchovy, absolvent kurzů zvýšení kvalifikace dostává specifikovaný certifikát EzFlow Nail Systems nebo .ibd. Professional Nal Systems platný po celém světě. Kromě certifikátu absolvent dostává permanentní slevu na materiály a produkty, na které byl zaškolen.
Společnost Fine Arts spolupracuje se salony krásy mimo jiné ve věci nabídky práce pro absolventy vzdělávacího centra. Absolvent může požádat o seznam salonů, které momentálně mají volné pozice.

V případě zájmu kontaktujte našeho koordinátora vzdělávacích programu a manažera společnosti na kontaktním čísle +420 606 637 604 nebo na emailové adrese  ezflow@seznam.cz

Účast v kurzu je podmíněna uhrazením zálohy ve výši 1000,- v hotovosti, složenkou nebo bank. převodem 3 dny před zahájením kurzu, tím si rezervujete místo.
Česká Spořitelna, Fine Arts s.r.o.
Číslo účtu: 000000 - 1973509369/0800
* v případě, že student nepřijde na kurz nebo varují,
že nepřijde méně než 24 hodin před domluveným začátkem kurzu,záloha se nevrací.

V našem školícím centru skolí mistryně nehtového designu a modeláže nehtů, vícenásobní vítěze mezinárodních soutěží v Nail Designu a Nail Artu

Tel. 777 749 727
ezflow@seznam.cz